Mortgage Broker / Loan Originator / Kredyty na dom – Michal Przybylski

Michael Przybylski, Loan Originator, Mortgage, Broker, Polski, Polish, Real Estate, Nieruchomości, Kredyty, Pożyczki, Dom

Michal Przybylski – Polish Mortgage Broker / Loan Originator  at Midamerica Lenders & Co. NMLS#1934077

My name is Michal Przybylski, NMLS 1934077, and I am a mortgage banker from Midamerica Lenders & CO, in Chicagoland and suburbs. If you think about refinancing your mortgage or applying for a loan in Illinois or Florida, please contact me. I will check credit options for you and will choose the best alternative that fits your needs. Your satisfaction is my challenge and personal success. I also process government loans for Veterans. I speak Polish!
 –

Jeśli myślą Państwo o kupnie lub przefinansowaniu nieruchomości, z chęcią Państwu pomogę. Jeśli rozliczacie się na formę 1099 i myślicie o kupnie lub przefinansowaniu domu, możecie zakwalifikować się na pożyczkę z rozliczeniem podatkowym tylko za jeden rok. Przekalkuluję wszystkie opcje kredytów i wybiorę najlepszą dla Państwa opcję. Oprocentowania i koszty closingu są jednymi z najniższych od lat. Realizujemy również pożyczki rządowe i na kupno nieruchomości na Florydzie. Aktualnie jest to dobry moment na kupno nowego domu i konsolidację długu. Państwa satysfakcja jest moim wyzwaniem i sukcesem. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt. Mówię po polsku!

 –
(773) 835 – 6949 
 –
Email: michael@goodadvisors.us
 –
 –